21/12/2021 News
Η TotalEnergies Marketing Hellas υποστηρίζει την Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή
Αθήνα, 21 Δεκεμβρίου 2021 - Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι η εταιρεία μας έγινε Υποστηρικτής της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής μέχρι το 2024, στηρίζοντας τις δραστηριότητές της καθώς και τις προσπάθειες των κορυφαίων Ελλήνων αθλητών ενόψει των Ολυμπιακών Αγώνων του Παρισιού.
![© TotalEnergies Supporter of Hellenic Olympic Committee](https://services.totalenergies.gr/el/system/files/atoms/image/te-hoc_logo_gr.png)
Τηρώντας τις αρχές του Ολυμπιακού πνεύματος για σεβασμό στο περιβάλλον και βιώσιμη ανάπτυξη, είμαστε σίγουροι ότι αυτή η συνεργασία θα συμβάλει στην περαιτέρω ανάπτυξη των φιλοδοξιών της εταιρείας μας.
Μπορείτε να μάθετε περισσότερα για την ΕΟΕ εδώ: https://hoc.gr/